Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

Polski Rejestr Ekspertów Międzynarodowych

Znajdź pracę w organizacji międzynarodowej!


Utwórz swój profil w Polskim Rejestrze Ekspertów Międzynarodowych!


Dzięki obecności w Polskim Rejestrze Ekspertów Międzynarodowych - PREM wyłanianie, przygotowywanie i promowanie polskich kandydatów na stanowiska w instytucjach i organizacjach międzynarodowych jest bardziej efektywne.

Osoby posiadające swój profil w PREM mogą korzystać z informacji o warunkach zatrudnienia w organizacjach międzynarodowych, wolnych stanowiskach pracy, planowanych konkursach, a także o ewentualnych szkoleniach przygotowujących do konkursów.

Utworzenie przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP bazy kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych pozwala wykorzystywać potencjał Polaków w dyplomacji wielostronnej.

Jesteś zainteresowany? Załóż konto w systemie, wypełnij formularz i korzystaj z nowych możliwości.

W celu pełnej rejestracji należy wypełnić wszystkie pola znajdujące się znajdujące się w Sekcjach. Ostatnim wymaganym polem jest Zapisz w PREM, które pojawia się po uzupełnieniu wcześniejszych zakładek.

W każdym momencie użytkownik bazy może wnioskować o rezygnację zarówno z otrzymywania biuletynu PREM, jak i o całkowite usunięcie z bazy PREM. W tym celu MSZ prosi o przesłanie stosowanej informacji na adres: kandydaci@msz.gov.pl

 

Do prawidłowej obsługi portalu PREM system użytkownika powinien być wyposażony w przeglądarkę Internet Explorer 8 lub nowszą, Chrome 28.0.1500.95 lub nowszą, Opera 1212 lub nowszą, Firefox 22.0 lub nowszą. Przeglądarka musi obsługiwać JavaScript i mieć włączoną obsługę plików Cookie.